Anaokulu için hazır web sitesi
Anaokulları için hazır web siteleri
Anaokulu web sitesi paketleri ile okulunuzun birçok ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Tüm tasarımlar kendi içerisinde bir paket olarak özellikleri sınırlandırılmıştır. Bu sebeple her tasarımın fiyatı farklıdır. Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun en doğru paketi inceleyin ve satın alma işleminizi gerçekleştirin.

Hemen bir tasarım seçin ve aynı gün web sitenizi kullanmaya başlayın.

Firmanız için özel teklif alın Aklınızda kalmasın, bize sorun.

Anaokulu web sitesi TM1
Sadece.. 14,90 Euro Aylık

Hazır Kreş Web Sitesi
Hazır anaokulu web sitesi, kreş ve çocuk bakım evi olarak hizmet veren kuruluşlar için tasarlanmıştır. Firmanızın tüm ihtiyaçlarını tek bir siteden yönetme imkanına sahip olun. Demo paketlerimizi inceleyin ve aynı gün web sitenizi kullanmaya başlayın.

Hazır anaokulu web sitesi firmanız için tüm detayları barındırıyor.

Responsive yani mobil uyumlu web tasarımı ile hazırlanan ana okulu web sitesi ile velilere özel sayfalar oluşturabilir ve çocuklarının özel paylaşımlarını, etkinlik ve duyurularınızı sadece velilerle paylaşabilirsiniz.

Kreşinizdeki günlük etkinlik ve duyuruları anlık paylaşabilir aynı zamanda velilerinize mail atarak duyurabilirsiniz.


Anaokulu, kreş ve çocuk bakım evleri için en ideal web sitesidir.

Kolay yönetilebilir, Türkçe yönetim paneli ile, duyuru, etkinlik, fotoğraf galerileri, veliler için özel sayfa gibi tüm işlemleri hızlıca yapabilirsiniz.

Bir çok tasarım ve paket seçenekleri ile firmanıza en uygun hazır anaokulu web sitesi paketlerinden birini seçebilir ve aynı gün kullanmaya başlayabilirsiniz.Hemen bir tasarım seçin. Referanslarımıza göz atın.

Powered by WHMCompleteSolution